İNCEK YEŞİL BARIŞ SİTESİ 2400m2 ARSA 630 M2 KÖŞE KONUM KİRALIK NATAMAM VİLLA - Hale Aslan

İNCEK YEŞİL BARIŞ SİTESİ 2400m2 ARSA 630 M2 KÖŞE KONUM KİRALIK NATAMAM VİLLA

İNCEK YEŞİL BARIŞ SİTESİ 2400m2 ARSA 630 M2 KÖŞE KONUM KİRALIK NATAMAM VİLLA

Açıklama

Söz konusu gayrimenkulümüz Ankara İncek  Yeşil Barış Konaklarında Cadde ve Sokak  cepheli köşe konumda yer alan, yaklaşık 2.400 m2 arsa payına sahip  636 m2 net iç kullanım alana sahip  Villa’dır.

Villa’mızın  zemin  katı, zemin kat üzerinde   1 tam kat , bir çatı katı , 20 m2 kullanım alanlı teras ,alt  katında ise bahçe katı müştemilat bölüm ,kapalı  garaj katından oluşmaktadır. Villamız  toplam 3 katlıdır.  Toplamda teras ve  açık balkon dış kullanım 34 m2 hacme sahiptir.

Villamızın zemin katı ve üst kat yaklaşık 230 m2 x2  kullanım alanlı olup, zemin  kattan bir aşağı kata inildiğinde yaklaşık 200 m2 kullanım alan buna ilaveten 50 m2  2 araç kapasiteli kapalı otopark ile 250 m2 kapalı kullanım alanlı yaklaşık 1.750 m2 bahçesi olan muhteşem bir bahçe katına inilmektedir. Bu katın çıkış sol cephesinde ise Otomatik sulama sistemi, Hidrofor, su deposunun bulunduğu  teknik oda olarak değerlendirebileceğiniz  alan kapalı bölüm şeklindedir. Bahçesinde ise kademeli bölünerek ayrılmış   süs havuzu mevcut bu  kısım yola cepheli olması sebebi ile kış bahçesi, veranda yaparak keyifle kullanacağınız bölüm haline getirilmiştir.

Villamız 8 oda  , 3 Salon, 2 Mutfak 4 banyo +2 wc , teknik oda ,hizmetli bölüm kullanım alanlı  , arz ve talebe göre bağımsız bölümlerin açılması yada birleştirilme durum mevcut  Natamam durumdadır.
Bahçe  duvar ve ferforjeleri yapılmış durumdadır.

Villamız gerek sahip olduğu komşuluklar gerekse  Yönetimin sağlamış olduğu İç ve dış yoları izlemek için  128 adet internet destekli  altyapı merkezli  kamera odası bulunan  sistem ile güvenlik sağlamaktadır.  Ayrıca 24 saat hizmet veren  devriye aracı ile  fiziki güvenlik sağlanmaktadır.Sosyal tesis alanında Halı sahası ,Voleybol sahası ve Tenis Kortu mevcuttur. Ayrıca 4 adet çocuk parkı ile fitness alanı mevcuttur.

Söz konusu gayrimenkulün kiralanmasında Coldwell Banker Başkent adına Hale Aslan tek yetkilidir.

İlan Durumu

Kiralık

Konut Şekli

Villa
Oda + Salon Sayısı8 + 3

Brüt / Net M2

710 m2 / 636 m2

Bina Yaşı

22

Isınma Tipi

Kombi

Kat Sayısı

2

Eşya Durumu

Eşyalı Değil

Banyo Sayısı

4

Yapının Durumu

Boş / Betonarme

Kullanım Durumu

Boş

Aidat

900 TL

Site İçerisinde

YEŞİL BARIŞ SİTESİ İNCEK ANKARA

Yakıt Tipi

Doğalgaz

22.500 TL