Ankara 'nın en Prestijli Malikanesi Yeşil Barış Konaklarında Bulvar Cepheli A Tipi Kiralık Lüx Villa - Hale Aslan

Ankara ‘nın en Prestijli Malikanesi Yeşil Barış Konaklarında Bulvar Cepheli A Tipi Kiralık Lüx Villa

Ankara ‘nın en Prestijli Malikanesi Yeşil Barış Konaklarında Bulvar Cepheli A Tipi Kiralık Lüx Villa

Açıklama

Söz konusu gayrimenkulümüz Ankara İncek Yeşil Barış Konaklarında Yıldırım Beyazıt Bulvar bağlantılı Mohaç cadde üzerinde yer alan, yaklaşık 1.850 m2 arsa payına sahip 636 m2 net iç kullanım alana sahip her iki cephesinden bahçe girişli Şerefiyesi yüksek Villa’dır.

Villa’mızın zemin katı, zemin kat üzerinde 1 tam kat , bir çatı katı , 20 m2 kullanım alanlı teras ,alt katında ise bahçe katı müştemilat bölüm ,kapalı garaj katından oluşmaktadır. Villamız toplam 3 katlıdır. Toplamda teras ve açık balkon dış kullanım 34 m2 hacme sahiptir.

Villamızın zemin katı ve üst kat yaklaşık 230 m2 x2 kullanım alanlı olup, zemin kattan bir aşağı kata inildiğinde yaklaşık 200 m2 kullanım alan buna ilaveten 50 m2 2 araç kapasiteli kapalı otopark ile 250 m2 kapalı kullanım alanlı yaklaşık 1.250 m2 bahçesi olan muhteşem bir bahçe katına inilmektedir. Otomatik sulama sistemi, Hidrofor, su deposunun bulunacağı teknik oda olarak değerlendirebileceğiniz alan kapalı bölüm mevcuttur.

Villamız 8 oda , 3 Salon, 2 Mutfak 4 banyo +2 wc , teknik oda ,hizmetli bölüm kullanım alanlı , arz ve talebe göre bağımsız bölümlerin açılması yada birleştirilme durum mevcut Natamam durumdadır.
Bahçe duvar ve ferforjeleri yapılmış durumdadır.

Villamız gerek sahip olduğu komşuluklar gerekse Yönetimin sağlamış olduğu İç ve dış yoları izlemek için 128 adet internet destekli altyapı merkezli kamera odası bulunan sistem ile güvenlik sağlamaktadır. Ayrıca 24 saat hizmet veren devriye aracı ile fiziki güvenlik sağlanmaktadır.Sosyal tesis alanında Halı sahası ,Voleybol sahası ve Tenis Kortu mevcuttur. Ayrıca 4 adet çocuk parkı ile fitness alanı mevcuttur.

Söz konusu gayrimenkulün kiralanmasında Coldwell Banker Başkent adına Hale Aslan tek yetkilidir

İlan DurumuKiralık
Konut ŞekliVilla
Oda + Salon Sayısı7 + 3
Brüt / Net M2636 m2
Bina Yaşı22
Isınma TipiKombi
Kat Sayısı3 Katlı
Eşya DurumuEşyalı Değil
Banyo Sayısı4
Yapı TipiBetonarme
Yapının DurumuSıfır
Kullanım DurumuBoş
Aidat900 TL
Site İçerisindeYeşil Barış Konakları
Yakıt TipiDoğalgaz

32.500 TL