İNCEK YEŞİL BARIŞ SİT.BULVAR CEPHELİ 2100m2 ARSA NATAMAM KİRALIK VİLLA - Hale Aslan

İNCEK YEŞİL BARIŞ SİT.BULVAR CEPHELİ 2100m2 ARSA NATAMAM KİRALIK VİLLA

İNCEK YEŞİL BARIŞ SİT.BULVAR CEPHELİ 2100m2 ARSA NATAMAM KİRALIK VİLLA

İlan DurumuKiralık
İşyeri TipiVilla
Bölüm Sayısı7 Bölüm
Brüt / Net M2720 m2 / 636 m2
DevrenHayır
Bina Yaşı22 Yaşında
Isınma TipiKombi
Kat Sayısı2 Katlı
Eşya DurumuEşyalı Değil
Yapının DurumuSıfır
Kullanım DurumuBoş

40.000 TL

Açıklama

Söz konusu gayrimenkulümüz Ankara İncek  Yeşil Barış Konaklarında 3346 Cadde , İncek Bulvarı üzerinde Can Ata Bilge konutları karşısında   yer alan, yaklaşık 2.100 m2 arsa payına sahip  636 m2 net iç kullanım alana sahip  Villa’dır.

Villa’mızın  zemin  katı, zemin kat üzerinde   1 tam kat , bir çatı katı , 20 m2 kullanım alanlı teras ,alt  katında ise bahçe katı  ,kapalı  garaj katından oluşmaktadır. Villamız  toplam 3 katlıdır.  Toplamda teras ve  açık balkon dış kullanım 34 m2 hacme sahiptir.

Villamızın zemin katı ve üst kat yaklaşık 230 m2 x2  kullanım alanlı olup, zemin  kattan bir aşağı kata inildiğinde yaklaşık 200 m2 kullanım alan buna ilaveten 50 m2  2 araç kapasiteli kapalı otopark ile 250 m2 kapalı kullanım alanlı yaklaşık 1.500 m2 bahçesi olan muhteşem bir bahçe katına inilmektedir.
Bahçe duvar ve ferforjeleri yapılmış buna ilaveten  çatı kiremit bakımı , villanın dış cephe ve  dış zeminleri  bakım ve tadilattan geçmiştir.

Villamız 8 oda  , 3 Salon, 2 Mutfak( arzu edilir ise çatı katında alt yapısı mevcut olması sebebi ile bu kata hizmet etmesi için  küçük  açık mutfak yapılabilir) 4 banyo +2 wc , teknik oda ,hizmetli bölüm kullanım alanlı  , arz ve talebe göre bağımsız bölümlerin açılması yada birleştirilme durum mevcut  Natamam durumdadır.
Bahçe  duvar ve ferforjeleri yapılmış durumdadır.

Villamız gerek sahip olduğu komşuluklar gerekse  Yönetimin sağlamış olduğu İç ve dış yoları izlemek için  128 adet internet destekli  altyapı merkezli  kamera odası bulunan  sistem ile güvenlik sağlamaktadır.  Ayrıca 24 saat hizmet veren  devriye aracı ile  fiziki güvenlik sağlanmaktadır. Sosyal tesis alanında Halı sahası ,Voleybol sahası ve Tenis Kortu mevcuttur. Ayrıca 4 adet çocuk parkı ile fitness alanı mevcuttur.

Gayrimenkulümüz sitede bulunduğu  cephe  Ticari yoğunluğun bulunduğu arz ve talebin olduğu bölgede yer almaktadır.

Söz konusu gayrimenkulün satılmasında  Coldwell Banker Başkent adına Hale Aslan tek yetkilidir.