İNCEK YEŞİL BARIŞ KONAKLARI EN ÖZEL VİLLASI KİRALIK - Hale Aslan

İNCEK YEŞİL BARIŞ KONAKLARI EN ÖZEL VİLLASI KİRALIK

İNCEK YEŞİL BARIŞ KONAKLARI EN ÖZEL VİLLASI KİRALIK

Açıklama

Söz konusu Gayrimenkulümüz,

İncek Yeşil Barış Konaklarınlarının   en güzel merkezinde ,en özel mimari tasarımlı son derece şık ve Lüks konfor, huzur ve kaliteyi bulacağınız   muhteşem villamız seçkin aileler için ideal !

Villamız ,Konut oturumu bulanan yerleşik parselde yer almakta olup ,  2300 m2 arsa payına sahip .630 m2  net iç kullanım hacmi ile  kaliteli konforlu yaşam alanı imkanı sunmaktadır.

Bu muhteşem Villamız ‘da her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş son derece kaliteli malzeme ve işçilik ile mimari dekorasyon tasarımları ile günlük yaşama sunulmuştur.

Villamızın zemin katı üzerinde bir tam kat , bir çatı katı alt katında ise bahçe katı  kapalı garaj bölümünden oluşmaktadır.

Villamızın zemin katı ve üst kat yaklaşık 230 m2 x2  kullanım alanlı olup, zemin  kattan bir aşağı kata inildiğinde yaklaşık 200 m2 kullanım alan buna ilaveten 50 m2  2 araç kapasiteli kapalı otopark ile 250 m2 kapalı kullanım alanlıdır.

Bahçe katından çıkışta sizi 95 m2’lik alana sahip  yine çok çok özel tasarlanmış  her mevsim keyifle kullanacağınız kış bahçesi sizi karşılar.  Yaklaşık 1.500 m2 hacme sahip özel peyzajlı bakımlı  çam ağaçları ve  bitkileri ile muhteşem  eşsiz bahçesi ve bu bahçe içerisinde tasarım ödülü almış  havuzu  olan muhteşem bir bahçe katı mevcuttur.

Villamızda Giriş katı, Üst kat ve alt kat ile  üç katlı Villamız’da, 3.5 salon , Giriş ana salonumuzda  şık şöminemiz  yer almakta olup,herşey en ince ayrıntısına kadar düşünüşmüş  iki  ada mutfak ve içinde son derece kaliteli ultra lüks  eksiksiz ankastreler 7 oda 4 banyo (JAKUZİ) + wc’ler+  , yardımcı bölümleri , teknik oda, çamaşır odası, dolaplı kiler depo bölüm mevcuttur.

 

Tüm odalarımızda ve ara sirkülasyon alanlarımızda  son derece kullanışlı  özel tasarım gömme dolapları yaşamınızı kolaylaştırır.

Mobilyalı olarak siz değerli müşterimize sunulan Villamızda şık ve sanat eseri tablolar atmosfere  enerji katmaktadır.

Her bölümünde harkulade keyifli manzaraya sahip olan villamızda açık balkon ve  teras balkon  alanları mevcuttur. Bu balkonlarımızda ise  depolar bulunmaktadır.

Villamızda özel kamera sistemi ,Jenaratör , 60 tonluk  su deposu ve ayrıca 3 tonluk  kullanım için su deposu , mutfaklarda su arıtma mevcuttur. En  önemli detay ise  GES olması ayrıca avantajlar sağlamaktadır.(Villamızın  bahçe bakımı ile bahçıvan ilgilenmektedir. )

Villamız gerek sahip olduğu komşuluklar gerekse  Yönetimin sağlamış olduğu İç ve dış yoları izlemek için  128 adet internet destekli  altyapı merkezli  kamera odası bulunan  sistem ile güvenlik sağlamaktadır.  Ayrıca 24 saat hizmet veren  devriye aracı ile  fiziki güvenlik sağlanmaktadır. Sosyal tesis alanında Halı sahası ,Voleybol sahası ve Tenis Kortu mevcuttur. Ayrıca 4 adet çocuk parkı ile fitness alanı mevcuttur.

 

VE DAHA NİCESİ…..

 

SÖZ KONUSU GAYRİMENKULÜN COLDWELL BANKER BAŞKENT ADINA MUNHASIRAN TEK YETKİLİSİ HALE ASLAN’DIR.

İlan Durumu
Kiralık
Konut Şekli
Villa
Oda + Salon Sayısı
7 + 3
Brüt / Net M2700 m2 / 635 m2
Bina Yaşı
22 Yaşında
Isınma Tipi
Kombi
Kat Sayısı
3 Katlı
Eşya Durumu
Eşyalı
Banyo Sayısı
4
Yapı Tipi
Betonarme
Yapının Durumu
İkinci El
Kullanım Durumu
Boş
Yakıt Tipi
Doğalgaz
Yetkili Ofis
Evet


89.500 TL